Zarezerwuj on-line

Podpisz umowę rezerwacyjną zdalnie i kup mieszkanie bez wychodzenia z domu

Jeśli chcesz poznać ofertę mieszkań Nexity bez wychodzenia z domu, wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy. Nasz Doradca skontaktuje się z Tobą, aby zaproponować odpowiedni dla Ciebie termin spotkania online.

W czasie spotkania nasz Doradca zaprezentuje Ci wybraną lokalizację wraz z osiedlem, jego otoczeniem. Będziesz mógł zobaczyć na żywo makietę wirtualną oraz zapoznasz się z planami mieszkań w formie 3D. Po spotkaniu udostępnimy Ci link do makiety, a także folder osiedla, plany mieszkań i ich ceny. Wskażemy Ci miejsce, gdzie możesz wrócić, aby przejrzeć na naszych stronach wszelkie dostępne materiały na temat inwestycji, między innymi makietę 3D, która umożliwi Ci wirtualny spacer po wybranym budynku. Dodatkowo, możesz pobrać broszurę informacyjną w formie pliku PDF.

Po wyborze odpowiedniego mieszkania, możesz podpisać umowę rezerwacyjną zdalnie – cały proces odbywa się bez konieczności umawiania wizyty w biurze sprzedaży, ponieważ wszelkie potrzebne dokumenty otrzymasz od naszego Doradcy mailowo. Rezerwację mieszkania online możesz przeprowadzić zarówno na komputerze jak i na smartfonie. To proste!

ZAMÓW SPOTKANIE ONLINE Z DORADCĄ KLIENTA NEXITY

Zainteresowany mieszkaniem w nowej inwestycji w Krakowie?

skontaktuj się z nami

Maciej
Izak

Doradca Klienta

Biuro sprzedaży

BIURO SPRZEDAŻY
Myśliwska 68
30-718 Kraków

Godziny otwarcia

pon- pt.: 10:00 – 18:00
sobota: 10.00 – 14.00

Dane kontaktowe

Mail: cityvibe@nexity.pl
Tel: 12 200 22 22

Wideorozmowa: Umów

TWÓJ OPIEKUN PO ZAKUPIE MIESZKANIA

JUSTYNA WILK
Administrator Sprzedaży
Mail:  jwilk@nexity.pl
Tel: +48 530 925 825

Zainteresowany mieszkaniem w nowej inwestycji w Krakowie?

×

SKONTAKTUJ SIĘ: